העולם התעשייתי העכשווי הינו כפר גלובאלי המתאפיין בתחרותיות וחדשנות. בעידן זה, מפעלים ישראליים אשר הטמיעו בהצלחה הליכי חדשנות בתחומי פעילותם מצליחים לשמור על מוניטין ומשיגים יתרון תחרותי ברמה הבינלאומית על פני מפעלים שטרם הטמיעו תהליכים חדשניים. מפעלים חכמים המשלבים טכנולוגיות מידע מתקדמות בתהליכי הייצור משיגים ייעול תפקודי משמעותי ולפיכך מייצרים מוצרים איכותיים יותר.

מאפייני השוק הישראלי

ישראל, המתמודדת עם עלויות כח אדם גבוהות, מקדמת הליכי חדשנות שונים במטרה להשיג יתרון.

ארק אוטומציה פועלת עם חברות תעשייה בינלאומיות, חברות רפואה מתקדמות, סטאראפים וחברות בתעשייה בארץ לקידום הטמעת הרובוטיקה בקווי הייצור בישראל ולקידום מפעלים לסטנדרטים תעשייתיים תחרותיים ברמה בינלאומית. צוות אנשי המקצוע של ארק אוטומציה מלווה חברות מסוגים שונים ברחבי הארץ ובעולם במטרה לשפר ולייעל תהליכים ברמות שונות של הייצור הארגוני ולמטרת העלאת המודעות לחשיבות ייעול תהליכי הייצור באמצעות רובוטיקה תעשייתית.

היתרונות של הטמעת רובוטיקה בקווי ייצור

הטמעת רובוטיקה בקווי הייצור התעשייתיים מבטיחה לא רק את הגדלת תפוקת הייצור, אלה מבטיחה גם יצור אחיד באיכותו.

הרובוטים משולבים בתחומים שונים לדוגמא: ריתוך, הרכבה, צביעה, ניטור ובקרה, בדיקת מוצרים ועוד. שלא כמו הטיפול בתהליך באופן ידני, רובוטים תעשייתיים יעילים בפיקוח, ניטור ודיווח על תהליכי ייצור ותקלות המתקיימות בתהליך בזמן אמת, עד לרמות דיוק שיד אדם אינה מסוגלת להן ויכולים לעבוד 24 שעות ביממה ללא הפסקה.

על מנת לשפר ולייעל תהליכי ייצור בתחומים שונים, אנו בארק אוטומציה מלווים את הלקוח החל משלב הרעיון ועד לשלב המוצר המוגמר, תוך הטמעת הרובוט התעשייתי בתהליך הייצור וביצוע בדיקות איכות.

הודות לתהליכי שילוב רובוטיקה בקווי הייצור התעשייתיים, עלויות הייצור מוזלות משמעותית, עלויות התחזוקה מופחתות בשל  ערכות התראה על תקלות בתהליך וכך נמנעים מצבים רבים של השבתת קווי ייצור. יתרון משמעותי של שילוב הרובוטיקה בקווי הייצור כולל את האפשרות להתאים את הגדרות הייצור לדרישות המדויקות של כל מכונה ועבור כל לקוח בנפרד, על פי מאפיינים אישיים הנתפרים לצרכיו של הלקוח.

בזכות שנות ניסיון רבות בתחומי שיפור וייעול תהליכי ייצור בתעשייה, ארק אוטומציה מסייעת למאות חברות להגדיל את הפרודוקטיביות בתעשייה, לצמצם אבטלה סמויה בארגון, לצמצם את עלויות העבודה ולהעלות את התשואה על ההשקעה.

נגישות