שליטה, בקרה ואיסוף נתונים

מערכות שליטה ובקרה מצריכות יכולת והבנה במגוון רחב של תחומים.

מערכות אלו מעניקות לאירגון מענה מלא לצרכים השונים באמצעות ניטור התקנים מסוגים שונים ומגוונים, ביניהם רכיבי חומרה, אפליקציות ומערכות תפעול שונות. קבלת דוחות תפעול ויכולת ניתוח של המערכת. מערכות אלו כוללות מגוון פונקציות משתנות כגון Command, Communications, Collaboration, Control, אותן יש להתאים לסיטואציה הרלוונטית.

כדי להבטיח שליטה מלאה ובקרה על מערכות התפעול וכדי שתהליך הייצור יעמוד בסטנדרטים גבוהים מבחינת רמת הביצוע, יכולת הביצוע בתנאים משתנים ועמידה בדרישות שונות, ארק אוטומציה מבססת את פיתוחיה על תשתיות תוכנה ליישום של מערכות מבוזרות ותשתיות לפיתוח יישומים עתירי מידע, קישוריות לבסיסי נתונים, תקשורת בין מערכתית, מערכות תכנון, מערכות השליטה והבקרה יכולות להתחבר למצלמות, מערכות תפעול אחרות, שמירה על תפעול ועבודה באמצעות סנסורים ייעודיים.

מערכות שליטה ובקרה הינן חיוניות לתפקודים של גופים גדולים וחברות תעשייתיות. מערכות אלו מתייחסות לכל פעולות הריכוז, הניהול, פיקוח ובקרה על תהליכים אירגוניים ברמות שונות. מערכות אלו מאפשרות לנהל בזמן אמת כמות עצומה של מידע המתנהל בארגון ומועבר בין הגופים השונים בו זמנית, כגון מידע המגיע מגופים שונים, קלטים, אירועים שוטפים ועוד.

נגישות